נחלים צלולים

נחלים צלולים

נחלים צלולים  וטיולים במים

כשהחום הולך וגובר, כך גם הצורך בפעילות שוברת שגרה, כזו שתצנן את הרוח, תגביר את המורל ותכניס את ההווי המשרדי לפרק חדש וקיצי.

ואיפה יותר נכון להעביר יום גיבוש שכזה מבחופי ישראל?

צוות אתגרים שמח להציג בפניכם יום שכולו חוויות ימיות מאתגרות, מבדרות וסוחפות, כאלו שיגבשו אתכם ואת חבריכם למשרד ויחזירו אתכם הביתה עם סל חדש של חוויות שתרצו לספר לכולם.

טיולים מגבשים בין נופים קסומים

נפתח את היום בקבלת פנים טעימה ומעוררת, נלגום קפה, ננשנש מטעמים טריים ונהנה מפעילות הכרות מבדרת עם צוות אתגרים המיומן, משם נצא ליום שכולו מים, שמש הנאה וצחוק.

במהלך היום נטייל במסלולים נסתרים בהם חבויים מעינות צלולים, נקבות מסתוריות, נחלים זורמים ובעיקר הרבה מים, שמש וצחוק. צוות אתגרים המסור ישמח לחשוף בפניכם את סודותיה המרעננים של ישראל הקיצית ויותר מכך, לשלב בתוך הטיול מגוון רחב של פעילויות תחרותיות ומגבשות שיחזירו אתכם למשרד במצב רוח מחודש ועם חיוך על הפנים.

פעילות בנחל

תחרויות מלאות הומור

בין הנופים הקסומים ובמהלך הטיול החוויתי נהנה ממגוון הפעלות תחרותיות מגבשות ובלתי נשכחות. פעילויות האודיטי יבנו על ידי צוות המדריכים שלנו בין שבילי המסלול ויפתיעו אותנו בדרך בדיוק שנזדקק לכך. הפעילות מותאמת אישית לכל גיל ורמת קושי, בהתאם לצרכים שתגדירו מראש.

ג’יפים, טרקטורונים. חוויה בלתי נשכחת

אי אפשר שלא להנות מטיול בשקיעה לאורך החוף, אבל אנחנו מציעים לכם חווית שקיעה חד פעמית, בשימוש ברייזרים – טרקטורונים חדשניים וחד פעמיים שעמם נטייל יחדיו באיזור החופי והיפהפה. זוהי דרך חדשה ואתגרית להנות מהנופים המדהימים שהאיזור מציע, וחוויה שמובטח שתמלא את מסדרונות המשרד בשיחות רבות לזמנים ארוכים

אפשר להנות מהטיול גם באמצעות ג’יפים מרגשים או סגווי – כלי הרכב החדשני ששיגע את העולם..

סעודת מלכים לסיום

יום נפלא צריך לסיים בסעודה שתתאים לו, ואת היום שלנו נסיים בארוחה בשרית עשירה וכשרה ממטעמי האיזור, שתלווה ביין טעים ובשיחות קולחות על היום הנהדר שהיה

משחקים בנחל
נחל צלול

לקבלת הצעת מחיר

למידע נוסף התקשרו אלינו כעת:
077-2316562

דייג מספרים
אתם גדולים

בין לקוחותינו

הליכה על חבל בנחל

לקבלת הצעת מחיר

למידע נוסף התקשרו אלינו כעת:
077-2316562