חווית מדבר

חווית מדבר

מסע אל לב המדבר

אין כמו המדבר רחב הידיים בכדי להתנתק לרגע מהשגרה. במסע חווייתי נתרווח, נצחק ונעמיק את הקשרים בין שלל פינות המסתור המרהיבות של המדבר.

להביט על החולות מזווית חדשה

עבור החוויה המדברית המושלמת, איגדנו ליום אחד מגוון אטרקציות ייחודיות, שיתאימו במיוחד לטעמכם. תוכלו לבחור את המתאימה לכם ביותר מבין הפעילויות, אותן מובילים בעלי מקצוע מקומיים מהטובים בתחומם.

החוויה תחל באירוח מדברי אותנטי, כמו שהבדואים יודעים. במאהל נעים ומזמין נלגום כוס תה מתקתק וקפה ריחני, ונתענג על מטעמים מקומיים.

במסע ג’יפים סוחף נגלה את סודות המדבר, ונחוש יחד את הרוח מלטפת את הפנים, מול הנופים עוצרי הנשימה. אפשרות נוספת העומדת לבחירתכם, היא לתור אל תוך המרחבים על אמצעי התחבורה הקלאסי של המדבר, הלוא הוא הגמל. על השיירה נשוטט יחד בחולות ונפגוש בחי ובצומח הייחודיים שהשתמרו סביבנו. אם נרצה לטעום מאורח החיים של תושבי המדבר, נוכל להתנסות, ממש כמו אבותינו הקדומים, בראיית צאן, ונפגוש מקרוב את הכבשים, העזים והרועה המקומי.

להתקרב ולהתחבר מול המרחבים

בצל העצים של נווה המדבר, לאחר מנוחה ראויה, נקבל הזדמנות להשתחרר ולצחוק יחד. בליווי מדריכנו המנוסים נעבור בקבוצות מגוון פעילויות מגבשות ומרעננות. נעשיר את החשיבה היצירתית במשימות אסטרטגיה מאתגרות, ונחלץ עצמות בין שלל משימות מכשולים, באווירה קלילה ומשעשעת.

בין המשימות החדשניות נתנסה גם בחוויית ה-Escape Room, המשחק החברתי המתוחכם שכובש את העולם. חדר בריחה בהשראת מערות המסתורין העתיקות יבנה במיוחד בלב המדבר. נשתף פעולה ונפעל, נפתור צפנים סודיים וכתבי חידה מסתוריים, כדי להיחלץ מתוך המתחם הנעול בשלשלאות.

להתענג על מטעמים מקומיים

נסיים את היום באירוח רגוע במאהל מחבק, לפני שניפרד מהנופים היפהפיים. מבשלים מקומיים יגישו לנו ארוחה מסורתית מפנקת, נטעם מנסף, זלאביה, ח’ובז סאג’, ועוד ממטעמי המטבח הבדואי הייחודי.

גם בתקופות החורף, במדבר תוכלו ליהנות מהאוויר ומהיופי שמעניק לנו הטבע. מדריכנו המסורים ילוו אתכם לאורך המסע כולו וידאגו לכל הפרטים הקטנים, ולכם נותר רק להצטרף אלינו לחוויה מדברית שלמה, שמחדשת כוחות ומקרבת לבבות.

נוף מדברי
טיולי ג'יפים במדבר
בעקבות המגילות הגנוזות

לקבלת הצעת מחיר

למידע נוסף התקשרו אלינו כעת – 077-2316562





פעילות בעקבות היסטוריה של העם היהודי
על האש

לקבלת הצעת מחיר

יום גיבוש מדברי

לקבלת הצעת מחיר

למידע נוסף התקשרו אלינו כעת – 077-2316562