המערב הפרוע – הסוסים והים

המערב הפרוע - הסוסים והים

המערב הפרוע – סוסים והים

אוהבים מערבונים? מתרגשים ממרדפים נועזים אחר אינדיאנים וחולמים לרכב על סוסים עם הלאסו באוויר? בואו לחוויה ייחודית ומלאת אקשן במערב הפרוע!

הצטרפו אלינו למסע אחורה בזמן ובואו לבוקר או ערב מהסרטים במערב הפרוע. ראשית נגיע לחווה באווירה ייחודית ועיצוב אותנטי של המערב הפרוע, נתחיל את המסע עם קבלת פנים מבוקרים אמיתיים הרכובים על סוסים, נקבל כובעים ובנדנות כדי להיכנס לאווירה, כיבוד קל היישר מן המסבאה ומוסיקת קאנטרי אותנטית שתלווה אותנו.

רוכבים על סוסים

משחקי בוקרים

נמשיך לפגישה מרתקת עם בוקר שבמהלכה נלמד על ההיסטוריה של הקשר האמיץ בין האדם לסוס שלו, התקשורת שהתפתחה ביניהם לאורך השנים ונגלה דברים שלא ידענו על המערב הפרוע. לאחר מכן נתחלק לקבוצות ונתנסה במגוון משחקי בוקרים- מטווח ירי, קליעה למטרה בחץ וקשת אמיתיים, השור הזועם, זריקת פרסות ועוד ועוד. נעצור לארוחה מפנקת, כמו שרק בוקרים יודעים להכין, ונמשיך לסדנה מפתיעה של פתיחה בקלפים אינדיאנים שיגלו לנו את סודות התרבות השמאנית העתיקה, בה כל אחד ואחת יזכו לקריאה בקלפים שיגלו את עתידם וילמדו אותם משהו חדש על עצמם

צוות בוקרים – ביחד מנצחים

כעת אנו מגיעים לנקודה הכי חשובה בכל יום כיף לחברה- הגיבוש! הצוות שלכם יתגבש בהנאה במגוון פעילויות מגבשות בדורשות עבודה בקבוצה כגון פעילות סודוקו שתפתח להם את הראש והפעלות קבוצתיות מאתגרות במיוחד עם חבלים שילמדו אותם לעבוד בשיתוף פעולה כמו בוקרים הרועים את העדר. בהמשך נהנה גם מקזינו אמיתי בעיירת המערב הפרוע עם כל המשחקים הכי מקצועיים ומפארק חבלים מלא אדרנלין וכמובן שאי אפשר בלי רכיבה מיוחדת וחווייתית על סוסים (בליווי מקצועי ומוסך, כמובן), ממש כמו בוקרים אמיתיים. נקנח במפגש מוסיקלי יוצא דופן הכולל הופעת קאנטרי חיה היישר מהמערב הפרוע, שתרים את כולם לרקוד, אשר משלבת גם סיפורי בוקרים מסמרי שיער.

אתגרי בוקרים לכל הצוות

 

מופע קאנטרי מוזיקלי אותנטי

אנחנו יודעים שגם בוקרים רוצים שיום הגיבוש שלהם יתקדם חלק ככל הניתן ושישאיר טעם של עוד עבור כל העובדים, ובעיקר אנחנו יודעים שבכל מה שנוגע לארגון ולניהול יום הגיבוש של החברה- עדיף לתת את המושכות למומחים עם ניסיון עשיר כמו של קבוצת אתגרים. אנחנו מאמינים ביצירת חוויה ייחודית וחד פעמית לכל לקוח ולקוח, ולכן חשוב לנו מאוד לשמוע אתכם ולהתאים את החוויה בדיוק לצרכים ולרצונות שלכם. על כן, בכל תוכנית או חבילה אפשר להוסיף, להוריד, להזיז ולשנות- העיקר שתהנו מהיום המושלם התפור בדיוק למידות שלכם.

לקבלת הצעת מחיר

למידע נוסף התקשרו אלינו כעת – 077-2316562 

רכיבה על סוסים
ארוחת בוקרים
סוסים בים
חגיגת פורים
סוסים צועדים
אווירה מוזיקלית

לקבלת הצעת מחיר

למידע נוסף התקשרו אלינו כעת – 077-2316562