אבירים ומנצחים

אבירים ומנצחים

אבירים ומנצחים 

רבים חושבים שהזמנים של קרבות האבירים בעת העתיקה עברו חלפו להם כבר לפני 4000 שנה, ושבעידן המודרני והדיגיטלי של היום, כבר לא ניתן למצוא חוויות מרגשות ומלאות אקשן כמו פעם. ובכן, טעות בידיהם. הריגוש נמצא ממש כאן והוא מתאים לכל עובדי החברה שלכם- יום כיף עם מופע חווייתי וססגוני שיהפוך להיות שיחת היום של המשרד.

קבלת פנים אבירים על סוסים

קבוצת אתגרים מזמינה אתכם לחוויה ייחודית של עבר והווה שתזכרו לכל החיים. יום גיבוש כיפי ויוצא דופן שייקח את העובדים שלכם למסע אחורה בזמן היישר אל ימי הביניים- אל ממלכת האבירים של העת העתיקה. הביאו את הצוות שלכם ליום כיף מלא אדרנלין הנפתח בהרפתקאה מסמרת שיער במבצר האיום- הצוות נקלע למבצר האיום של הרוזן וכעת עליהם לעבוד יחד, להפעיל את הראשים ולמצוא את הדרך לברוח מן המבצר בזמן.

מוזיאון האבירים

הבריחה מהמבצר

פעילות שתגבש את העובדים שלכם, לצד הנאה ומחשבה מאתגרת במיוחד. המשך היום הצלבני שלנו כולל חוויה קולינרית טעימה ומגוונת במיוחד, במשתה אבירים עשיר כיד המלך, ולאחר מכן צפייה במופע מרתק באווירה אותנטית וקסומה- רוכבים מקצועיים על סוסים, שחקנים, אקרובטים ועוד יערכו מופע ראווה צלבני למופת עם קרבות סוסים, שחזור קרבות, תחרויות נועזות, קרבות פנים מול פנים בחרבות ושלל כלי נשק נוספים, מופעי אש ועוד. עוד יהנה הצוות שלכם מיום מגבש ומלא הפעלות והפתעות כגון משחקי השולחן העגול- הפעלות משחקים ייחודיות ויוצאות דופן שידרשו מהם חשיבה חדה, שיתוף פעולה, תגובה מהירה ועוד ויעזרו להם להתגבש כצוות ולפעול יחד.

מופע אבירים

לבושים בבגדי התקופה, עוטים שריון, מגן וכלי נשק עתיקים ומקוריים ומעוטרים בדגלים וסמלים בשלל צבעים, הרוכבים האמיצים יתגרו בגורל לנגד עיניכם, יבצעו פעלולים ויתחרו במגוון תחרויות רכיבה על סוסים ובקרבות נועזים ומסוכנים, עד שיוכתר אלוף האבירים בפני הקהל והמלך. בין לבין נפגוש גם בליצנים משעשעים, רקדנים, זמרים ונגנים שינגנו מוסיקה חיה, אקרובטים יוצאי דופן ואפילו במכשפות. החוויה הופכת למושלמת בזכות התפאורה המושקעת והמהפנטת, ההשקעה בתלבושות ובאביזרים המקצועיים מהעת העתיקה ומופע מדהים שאי אפשר להישאר אדישים אליו.

אבירים ומנצחים מימי הביניים הוא חוויה מומלצת, מרתקת וייחודית שתגבש את הצוות שלכם ותדרוש מהם מחשבה, שיתוף פעולה ובעיקר- הנאה ותתרום ליום כיפי שכל הצוות יזכור לעוד זמן רב. האבירים של קבוצת אתגרים יודעים שלכל קבוצה יש את הצרכים והרצונות שלה, ולכן אנחנו כאן עבורכם ובשבילכם. נשמח לשמוע מכם ולסייע לכם לבחור את החוויה המושלמת, ולהתאים אותה לצרכים והרצונות שלכם.

לקבלת הצעת מחיר

למידע נוסף התקשרו אלינו כעת – 077-2316562

מופע האבירים
חידות וצפנים סודיים
סוסים
חומות עכו
החדר הסודי
סשן אבירים

לקבלת הצעת מחיר

למידע נוסף התקשרו אלינו כעת – 077-2316562