קיץ צוקים ומפרצים

קיץ צוקים ומפרצים

קיץ צוקים ומפרציםהקיץ כאן, ואיתו גם הזמן לקחת יום אחד של חופש משגרת העבודה ולהנות יחדיו עם הקולגות בחוויה בלתי נשכחת, שתרים את המורל ותתן אנרגיה לעבור את ימי הקיץ.

צוות אתגרים בנה במיוחד עבורכם יום קיצי ומגבש למרגלות אחד החופים היפים בישראל.

נפגש במקום לאור בוקר לקבלת פנים מרעננת של אייסקפה ומטעמים, בה גם נכיר את צוות אתגרים המסור שילווה אתכם בין ההפעלות המגוונות שצפויות לכם לאורך היום.

אתגרים ונהנים

נתחיל את היום בחוויה בלתי נשכחת. לאורך החוף יחכה לכם מתקני חבלים ומשחקי ODT יחודיים שמותאמים לכל גיל ורמת קושי, והוא מבוסס על שיתוף פעולה ואדרנלין גבוה! הצוות האהוב שלנו יידריך אתכם בין התחנות השונות והמגוונות ומגוון תחנות מבוססות מחשבה ושיתופי פעוה, וידאג להפיק את מירב ההנאה!

בריחה ליום אחד

אבל זה לא הכל. יום הגיבוש שלנו לא מתמקד רק בהפעלה והעצמה, וחשוב מאד שנעבוד יחדיו בשיתוף פעולה להעצמת החוויה. אנחנו מזמינים אתכם להכנס לחדר הבריחה היחודי של אתגרים שימוקם על שפת הים. יחדיו ובשיתוף פעולה תפתרו את רצף הצופנים ותשברו את המנעול. חדר הבריחה של אתגרים הוא חוויה בלעדית ונודדת שלא תשכחו!

 

אתגרים ימיים

לאחר שתשברו את המנעול ותצאו את חדר הבריחה, כדאי שתהנו קצת מהים הפרוש למרגלותיכם. אנחנו מציעים לכם פעילות ימית מגבשת שלא תשכחו.

שיט המפרשיות של אתגרים הוא שיט תחרותי ומהנה שמתאים גם למי שלא שט בחייו! נתחלק לקבוצות ונהנה מתחרות מפרשיות בלב ים. צוות אתגרים מנוסה בלווי סקיפרים  מומחים ידריך אתכם ויפליג אתכם אל האופק!

לאחר השייט נהנה מארוחת צהריים כשרה ומפנקת באחת ממסעדותיה הקסומות של האזור.

 

לתפוס את הגלים

נהנה ממתקני הספורט הימי שיעמדו לרשותינו: סאפ, גלשן גלים וקיאקים לסרוגין. זו תהיה הזדמנות לתחרות מהנה במים, להתנסויות חדשות ולרוח שטות והומור משחררת.

אין כמו גיבוש בים

שאנטי על החוף

כבר עבר עלינו יום ארוך, וכעת הגיע הזמן להתרגע במתחם רביצה מפנק שנקים במיוחד עבורכם. אבטיח, משקאות צוננים וגם קצת בירות, וגולת הכותרת, המעסים המקצועיים של צוות אתגרים שיגיעו עד החוף כדי להעניק לכל אחד ואחד מכם עיסוי מפנק על שפת הים.

נסיים את היום בטיול רגלי לאור שקיעה לאורך החוף, נהנה מהבריזה שהשקיעה מביאה עמה, נגלה פינות חבויות באזור הקסום, ונחזור הביתה עם שלל חוויות מרגשות שיצננו עבורינו את חום הקיץ.

סיבוב על סירות מהירות
עושים כיף בים
צוקים ומפרצים

לקבלת הצעת מחיר

למידע נוסף התקשרו אלינו כעת:
077-2316562 

משחקי גיבוש
משחקי גיבוש על החוף
עיסויים על החוף
עבודת צוות ימית
ארוחה מן הים

בין לקוחותינו

פינת זולה מוצלת

לקבלת הצעת מחיר

למידע נוסף התקשרו אלינו כעת:
077-2316562