הצוק הלבן בין עכו לראש הנקרה

הצוק הלבן בין עכו לראש הנקרה

הצטרפו אלינו ליום שכולו תגליות נופים קסומים ופעילויות מבדרות ומגבשות בין עכו לראש הנקרה.

את היום נתחיל בקפה ומאפה בנקרת ראש הנקרה, מקום מרהיב שאין שני לו. נתעורר לנופי מערות וצוקי הנקרה, נעלה ברכבל אל ראש הנקרה כדי להתפעל מהנוף, שלתארו במילים זו משימה בלתי אפשרית . אבל אם חייבים – נוף שלא ראיתם כמותו, המשנה את פניו צבעיו וריחותיו לפי העונה , ובכל עונה מרהיב יותר מקודמתה. נחקור את הנקרה לעומקה, ולאחר שנתרשם, נצלם ונצחק נחזור מטה ברכבל ערניים והלומי נוף וטבע ונמשיך יחדיו אל התחנה הבאה.

ערים נסתרות מן העין

עכו. כמה קסם יש בה. יחד נחקור את אחת מהעתיקות שבערי ישראל לאורכה ורוחבה, ונהנה מנופיה, מטעמיה וסודותיה. בין חומות העיר נתחיל בפעילות יחודית שהכנו עבורכם. נתחלק לקבוצות ונהנה מפעילות תחרותית מבדרת ומהנה שתפעיל את כל חושינו. הנופים והצמחייה שמסביבנו רק יעצימו את החוויה ויהפכו אותה לבלתי נשכחת. צוות המדריכים המסור שלנו ידריך אתכם בין התחנות הפזורות ברחבי העיר, ויוביל אתכם בבטחה , שמחים ומרוצים, אל עבר קו הסיום.

עיר העתיקה

בסיום הפעילות נשביע את רעבוננו ונרווה את צימאוננו באחת מן המסעדות הכשרות והמשובחות בנבכי העיר העתיקה. משם נמשיך בסיור במטרתינו לגלות את סודותיה הקסומים של עכו, עיר בעלת היסטוריה של מעל 4000 שנה, שביקרו בה תרבויות ועמים מכל העולם. המדריכים שלנו, שעד נקודה זו ביום כבר יהפכו לחברים למסע, ישמחו לחלוק עמכם את מירב האינפורמציה שהם שומרים לגבי האיזור, ואני מבטיחים שיש שם כמה סודות שמורים שתשמחו לגלות.

עכו מזווית אחרת

את הסיור בעיר נסיים בנמל עכו, נמל עתיק ופעיל שממנו יוצאים טובי הדגים למיטב שווקי ומסעדות הארץ. מהנמל נצא להפלגה שלווה באחת מן היאכטות העוגנות בו דרך קבע. מהים נוכל לראות את עכו מזווית שונה ואחרת, ולהבין את המבנה המרשים ורב המשמעות שלה. נלגום יחדיו יין, ונהנה מאור השקיעה, וכך נחזור הביתה שמחים, שבעים ומרוצים, ומלאים באינפורמציה מרתקת וחדשה שאנו שמחים להבטיח שתמלא את מסדרונות העבודה עוד זמן רב אחר כך.

חומות עכו העתיקה

לקבלת הצעת מחיר

למידע נוסף התקשרו אלינו כעת – 03-9072710  | 050-5737777


עבודה בצוות
פעילויות בעכו
החדר הסודי

בין לקוחותינו

הפלגה בעכו

לקבלת הצעת מחיר

למידע נוסף התקשרו אלינו כעת – 03-9072710  | 050-5737777