בין העמק להר

בין העמק להר

בין העמק להר

לעתים נדמה לנו שלמדינת ישראל, שבפינות החמד שלה טיילנו לאורכן ולרוחבן, לא נותרו עוד דרכים חדשות לרגש אותנו, אך הרשו לנו להציע אחרת. ביום רווי החוויות אליו נצא יחד עם מדריכי אתגרים, תקבלו הזדמנות להכיר לעומק חבל ארץ פורח, שופע נופים ומראות חדשים, ובה בעת להכיר יותר טוב אחד את השני, וגם את עצמכם.

 

רכיבת שטח לתוך ההיסטוריה

נתכנס יחד במזג האוויר המזמין, בין אם באביב ובין אם בימים הקרירים של השנה, ונצא ליום מתוכנן היטב, רצוף גילויים וחוויות. נפתח בקפה ונשנושים טעימים, לספוג מהם קצת אנרגיה, בעודנו נחים על תצפית שלמרגלותיה הנוף הייחודי של אזור השפלה.

לאורך יומנו הפעילות כולה תישזר בהיסטוריה המרתקת שספגה אדמת האזור. נבקר במערות המסתוריות בהן התחבאו לוחמי בר כוכבא, וגם היוונים והרומאים הותירו בהן חותם מרתק. נגלה מקרוב זוויות חדשות על סיפורם של שמשון ודלילה, שהתרחש גם הוא בעיר קדומה בעמק, עיר המלאה ממצאים ארכיאולוגיים שנשתמרו עד היום.

את אלו נגלה דרך אטרקציה קבוצתית של צחוק משותף ואדרנלין. תוכלו לבחור אם יהיו אלו טרקטורונים, או ג'יפים שמתאימים בדיוק לסיור הרפתקני בשטח, שיובילו אותנו לפינות מסתור אליהן לא ניתן להגיע עם רכב רגיל.

הזדמנות לאתגר את עצמכם

בין האירוסים הפורחים לכלנית שצצה בסלע, נתכנס למסלול תחנות מגוון, שיאפשר לכל אחד לתרום להצלחת הקבוצה ולהתבטא בתחום בו הוא חזק. חובבי האתגרים הפיזיים יקבלו הזדמנות מעצימה לבלוט באתגרי חבלים, שדורשים ריכוז ושיתוף פעולה מכל חברי הקבוצה.

אתגר אפקט הפחד, שיפגיש אותנו עם מקקי ענק וזוחלים משונים שכמו נלקחו ישר מהמסך של המרוץ למיליון, יעניק לכולנו הזדמנות לגלות את האומץ שנסתר בנו ולתת לו לפרוץ.

ולא נזניח, כמובן, את מוחותיכם המחודדים, שיידרשו לפתור חידות מתוחכמות ואתגרי חשיבה יצירתיים, כדי להיחלץ מחדר הבריחה הנעול, ה-Escape Room! האם תצליחו לפתור את הצפנים ולפתור את כל המנעולים כדי להשתחרר?

 

גיבוש בבית גוברין

ארוחה טובה על התצפית

מול המרחבים הפתוחים נחתום את היום יחד בארוחה כשרה, צבעונית ומגוונת, שכולה מטעמים מקומיים. נקבל הזמנות להתרווח באוויר הריחני לפני שנשוב לשגרת היומיום, קרובים יותר ומחויכים, עם חוויות משותפות חדשות.

בהתייעצות מלאה עמכם, אנו נדאג לכל פרט קטן ביום המשותף, החל מבחירת הכיבוד והאטרקציות, להזמנת ההסעות והביטוח, וכמובן, הפעילות הייחודית והמוקפדת שמתחדשת בכל פעם, כדי שאתם תצטרכו רק להתרווח בשלווה.

אופציות נוספות:

במסלול הטיול אוסף אספנות של רכבים עתיקים , סיור מרתק ומיוחד.

גלישה אומגה מהר להר , קיר טיפוס , פארק חבלים .

עבודה משותפת
טיול טרקטורונים

לקבלת הצעת מחיר

למידע נוסף התקשרו אלינו כעת – 03-9072710  | 050-5737777

אומגה בטבע
טיפוס על קירות
ארוחת צהריים
מנזר
רכב אספנות

Shulamit levy. תחרות ויקיפדיה אוהבת אתרי מורשת. מתוך: פיקיוויקי.

בין לקוחותינו

סיור בבית גוברין

לקבלת הצעת מחיר

למידע נוסף התקשרו אלינו כעת – 03-9072710  | 050-5737777